Karta podarunkowa Viva Derm

Podaruj bliskiej Ci osobie niezwykłe doświadczenie – wizytę w Viva Derm. Osobista doradczyni pacjenta poświeci jej 100% swojej uwagi, a  wybitni eksperci opracują indywidualny pakiet bezpiecznych zabiegów regeneracyjnych.

Kartę podarunkową możesz odebrać osobiście w Viva Derm, możemy ją wysłać na wskazany przez Ciebie adres lub dostarczyć w formie elektronicznej e-mailem. Wybierz sposób najbardziej dogodny dla Ciebie, zadzwoń do nas lub napisz, a prześlemy Ci spersonalizowany voucher.

Idealny prezent w wyjątkowym miejscu

Viva Derm to 30 lat doświadczenia, które zrodziło się z pasji dr Barbary Walkiewcz-Cyrańskiej, prekursorki kultury regeneracji i pre-agingu w medycynie estetycznej i kosmetologii. To tysiące zadowolonych pacjentów. To zespół wybitnych specjalistów – lekarzy i kosmetologów – oraz spersonalizowany pakiet bezpiecznych zabiegów regeneracyjnych najwyższej jakości.

Viva Derm – sztuka regeneracji.

Stwórz kartę podarunkową

Karta podarunkowa Viva Derm to spersonalizowany, starannie zaprojektowany voucher z miedzianym uszlachetnieniem. Idealnie sprawdzi się jako prezent na każdą okazję, szczególnie na nadchodzące Święta. Możesz wybrać jedną z trzech opcji dostawy oraz płatności. Przygotujemy go dla Ciebie od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Kupując kartę na prezent świąteczny powyżej kwoty 1000 zł, otrzymasz dodatkowy voucher o wartości 10% wydanej kwoty do wykorzystania w Instytucie przez Ciebie .To doskonała okazja, aby obdarować nie tylko bliskich, ale również siebie. Zapraszamy!

Kontakt z doradczynią pacjenta

Jeśli nie możesz się zdecydować lub pragniesz zasięgnąć porady profesjonalisty, skontaktuj się z Doradczyniami Pacjenta.
+ 48  691 669 348