Viva Derm. Sztuka regeneracji.

30-lat doświadczenia, nowoczesnego podejścia do medycyny estetycznej i sztuki regeneracji.

Viva Derm to:

  • 30 lat doświadczenia, które zrodziło się z pasji dr Barbary Walkiewicz-Cyrańskiej, prekursorki kultury regeneracji i pre-aging w medycynie estetycznej i kosmetologii.
  • Tysiące zadowolonych pacjentów, którzy doświadczają pozytywnych zmian w swoim życiu, dzięki kompleksowemu podejściu do ich zdrowia i piękna.
  • Osobista doradczyni pacjenta, zespół wybitnych specjalistów lekarzy i kosmetologów oraz spersonalizowany pakiet bezpiecznych zabiegów regeneracyjnych najwyższej jakości idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb.
Poznaj nas
30+

Lat doświadczenia

4.5 miliona

Wykonanych zabiegów

20 000+

Zadowolonych klientów

Viva Derm to:

  • Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, nowoczesna przestrzeń z pięknym ogrodem, 12 gabinetów, 1 sala zabiegowa oraz centrum konferencyjno – szkoleniowe.
  • Również galeria sztuki stworzona w kooperacji z prestiżowym, znajdującym się przy Foksal 15, domem aukcyjnym Wallspace Gallery, w której możesz kupić prace perspektywistycznych artystów współczesnych.
  • Doświadczaj z nami tego, co piękne i wyjątkowe. Pozwól nam zaopiekować się Tobą – jesteś w dobrych rękach. Poczuj to na własnej skórze. Zregeneruj ciało. Pobudź zmysły.

Godziny otwarcia

Poniedziałek
9:30 – 21:00
Wtorek
9:30 – 21:00
Środa
9:30 – 21:00
Czwartek
9:30 – 21:00
Piątek
9:30 – 21:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte
Doświadcz na własnej skórze