Pakiet regeneracyjny

Wskazania

Piękna cera bez makijażu? A może pewna siebie męska twarz bez śladu zmęczenia. To luksus, który chcemy Ci podarować. Zespół ekspertów Viva Derm stworzył dla Ciebie Program Regeneracyjny. Przywróć swojej skórze energię!

Dla kogo? – Dla Ciebie! Dla każdej współczesnej Kobiety oraz każdego dbającego o siebie Mężczyznę.

Przeciwwskazania

Brak przeciwwskazań dla pakietu regeneracyjnego

Jak przebiega zabieg krok po kroku

Zabieg rozpoczynamy od wywiadu i oceny stanu skóry. Jeśli nie ma przeciwskazań to wykonujemy zabieg Radiofekwencja mikroigłowa. Kolejnym krokiem jest Mezoterapia dopasowana do Twoich indwidualnych potrzeb. Zwieńczeniem zabiegu jest położenie maski regeneracyjnej oraz Terapia światłem LED. W celu podkreślenia efektów zabiegu otrzymasz domowa terapię aminokwasomi.  

Należy podkreślić, że zabieg ten skierowany jest do każdej grupy wiekowej i płci, ponieważ radiofekwencja mikroigłowa ma na celu redukcję różnych problemów skórnych: od zmęczonej, „smartwofnowej twarzy”, po wygładzanie zmarszczek, poprawę jędrności i napięcia.  Mezoterapia jest swego rodzaju boosterem na pobudzone wcześniej – poprzez nakłuwanie – głębsze warstwy skóry. Mezoterapię dobieramy po wcześniejszej diagnozie problemów i zaczerpniętym wywiadzie.

Na koniec wyciszamy skórę maską, która przynosi ukojenie oraz naświetlaniem, które jest chwilą dla siebie. Do domu każdy dostaje 5 dniową doustną kurację aminokwasami.

Cena:
od 3500 zł*
Czas zabiegu:
około 160 minut*
Znieczulenie:
znieczulenie miejscowe kremem
Objawy pozabiegowe:
rumień, obrzęk, tkliwość skóry
Rekonwalescencja:
1 dzień
Sugerowana liczba zabiegów:
rekomendujemy 3 zabiegi w odstępie 4-5 tygodni

*Cena zabiegu obejmuje skórę twarzy i może się zmienić w przypadku rozszerzenia zakresu o inne obszary.