dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska

Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog

Założycielka Viva Derm i jedna z najbardziej cenionych lekarek dermatolożek estetycznych w Polsce. Niekwestionowana prekursorka pre-aging, czyli medycyny regeneracyjnej. Swoje umiejętności doskonaliła w Los Angeles, Paryżu, Barcelonie, Frankfurcie i Stambule. Dzięki licznym kontaktom z najwybitniejszymi dermatologami i specjalistami medycyny estetycznej na świecie na bieżąco monitoruje i tworzy nowe trendy w branży. Wszystko po to, by jej pacjenci mogli doświadczać tego, co najlepsze i cieszyć się wyłącznie sprawdzonymi rozwiązaniami.

Od 30 lat dzięki pasji i ogromnemu doświadczeniu wprowadza na polski rynek innowacyjne zabiegi oraz techniki gwarantujące bezpieczeństwo i efekt. Jej fenomen polega na tym, że w trosce o efekt zadba także droga do niego była dla pacjenta unikalnym wielozmysłowym doświadczeniem.

Jest niezrównaną mistrzynią w dziedzinie medycyny estetycznej i regeneracyjnej, a jej domeną są autorskie spersonalizowane programy naprawcze i przeciwdziałające starzeniu się skóry.

W trosce o dobro pacjentów wykształciła rzesze polskich specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej. Ma ogromny wkład w profesjonalizację rynku i wyznaczanie na nim nowych trendów. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego oraz przy pomocy autorskiej platformy edukacyjnej Off Label, którą stworzyła i rozwija wraz z synem Michałem. Dzięki organizowanym szkoleniom, kongresom i sympozjom dostarcza specjalistom najnowszą, zweryfikowaną jakościowo wiedzę, podnoszącą efektywność pracy lekarzy oraz dobrostan pacjenta. O wyjątkowości Off Label  stanowi formuła spotkań – angażujące debaty specjalistów, którzy dzieląc się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, codzienną praktyką nie unikają trudnych tematów i wspólnie wypracowują najkorzystniejsze dla pacjentów rozwiązania.

Zarówno w Viva Derm, jak i w Off-Label Dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska zawsze gromadzi wokół siebie profesjonalistów i pasjonatów medycyny estetycznej.

Prywatnie pasjonuje się sztuką, filmem i tańcem. Uwielbia chodzić po górach i odkrywać nowe miejsca. Idea regeneracji jest jej szczególnie bliska. Marzy o tym, aby ludzie bez względu na wiek mogli realizować swoje pasje.  Z miłości do piękna i artystów otworzyła w Viva Derm przestrzeń ekspozycyjną, gdzie regularnie odbywają wystawy, a pacjenci mogą dokonać zakupu tych prac.

Inicjatorka i kierowniczka studiów podyplomowych „Akademia Medycyny Estetycznej i Biznesu” na Akademii Leona Koźmińskiego dla lekarzy i lekarzy stomatologów, z czynnym prawem wykonywania zawodu, którzy chcieliby zająć się medycyną estetyczną, bądź już się nią zajmują.

Założycielka Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Polsce (SLDE).

Kreatorka Fundacji Medycyny Anti-Aging, organizatorka Międzynarodowych Kongresów Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging.

Prezydent Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (ESCAD)

Członkini Amerykańskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii

Wydawczyni czasopisma naukowego „Medycyna Funkcjonalna i Estetyka Lekarska”.