dr n. farm., lek. Wanda Gajzlerska-Majewska

Ginekolog - położnik, ginekologia estetyczna

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunkach lekarskim i farmaceutycznym. Doktor nauk farmaceutycznych. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz liczne szkolenia z ginekologii estetycznej. Od 2013 roku związana zawodowo z I Katedrą i Kliniką Położnictwa i Ginekologii WUM. W praktyce ambulatoryjnej zajmuje się kobietami w ciąży, także w ciąży wysokiego ryzyka oraz pacjentkami ze schorzeniami ginekologicznymi.

Specjalizuje się w szerokiej diagnostyce i leczeniu chorób szyjki macicy oraz chorób sromu. W ramach medycyny estetycznej i ginekologii plastycznej wykonuje pełen zakres zabiegów z wykorzystaniem najnowszej wiedzy i rozwiązań z dziedziny medycyny.

W Viva Derm zajmuje się:

  • badaniami profilaktycznymi z zakresu ginekologii
  • leczeniem schorzeń ginekologicznych
  • ginekologią estetyczną, w tym: rewitalizacją miejsc intymnych osoczem bogatopłytkowym i kwasem hialuronowym;
  • G-shot powiększaniem punktu G kwasem hialuronowym
  • O-shot ostrzykiwaniem punktu „O” osoczem bogatopłytkowym
  • modelowaniem warg sromowych większych kwasem hialuronowym
  • labioplastyką

Dzięki swojej empatii wzbudza zaufanie pacjentek. Imponuje dużą wiedzą medyczną – nie tylko w swojej dziedzinie. Doskonale tłumaczy wyniki i przekłada na prosty język wszelkie niejasności. Poświęci Tobie 100 procent uwagi i ograniczy do minimum stres związany z wizytą i badaniem.

Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy.

Posiada Certyfikat Umiejętności Kolposkopowych Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy – European Federation for Colposcopy.

Ukończyła szkolenie w ramach projektu KOLPOSKOPIA 2020  i posiada tytuł Certyfikowanego Kolposkopisty Zabiegowego Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy.

Posiada certyfikat USG Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.