Natalia Kleina

Manager

Absolwentka Akademii Prawa i Dyplomacji oraz European Academy of Diplomacy. Zarządza zespołem i działalnością operacyjną w Viva Derm od sierpnia 2022 r.
Ma 10-letnie doświadczenie we współpracy z najwyższą kadrą zarządzającą.
Zanim trafiła do Viva Derm doskonaliła swoje kompetencje w rodzinnej firmie, w Korpusie Dyplomatycznym (Hong Kong, Bangladesz), w korporacji farmaceutycznej (AstraZeneca), spółkach diagnostyki obrazowej oraz onkoterapii (Affidea).

Dzięki bogatemu doświadczeniu rozwinęła umiejętność interdyscyplinarnego rozumienia biznesu, integrowania ludzi wokół celów i zadań oraz stymulowania ich zaangażowania. Mistrzyni nieszablonowego podejścia w kwestii rozwiązywania problemów. W razie konieczności nie boi się zakasać rękawy i dokonywać rzeczy niemożliwych.

Głęboko wierzy w to, że wysoka jakość usług i zadowolenie Pacjenta to pochodna energii i zaangażowania całego zespołu. Każdego dnia przyczynia się do sukcesu Viva Derm, dbając o silny i zorientowany na satysfakcję Pacjenta zespół.

Pacjenci i zespół Viva Derm szczególnie cenią ją za rzetelność, perfekcjonizm oraz serdeczność i chęć niesienia pomocy innym.

Prywatnie: uwielbia psy, jazdę na rowerze, ogrodnictwo.

  • Laureatka Nagrody Alumna Roku European Academy of Diplomacy 2015 za osiągnięcia w stosunkach bilateralnych i międzynarodowych. Otrzymała nagrody z rąk Szwedzkiego Premiera i Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego.
  • Ambasadorka Polskiego Bursztynu w Hong Kongu.
  • Otwierała Ambasadę Bangladeszu w Polsce i z powodzeniem popularyzowała kulturę tego kraju, organizując wystawy w Muzeum Azji i Pacyfiku, a także wiele konkursów międzynarodowych o charakterze artystycznym.