Urszula Konarzewska

Położna-pielęgniarka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów i szkoleń pielęgniarskich. Posiada certyfikat uprawniający do wykonywania badań ultrasonograficznych w ginekologii. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Dietetyka i planowanie żywienia oraz Holistyczna opieka.

W Viva Derm od 2022 roku. Wykonuje zabiegi regeneracyjne na twarz i na ciało, pobiera materiał biologiczny do badań diagnostycznych oraz do wykonywania procedur zabiegowych tj. osocze bogatopłytkowe i fibryna bogatopłytkowa.

Asystuje przy zaawansowanych zabiegach z zakresu medycyny regeneracyjnej oraz ginekologii estetycznej.

Jej specjalnością są:

  • zabiegi z wykorzystaniem technik łączonych we współpracy z lekarzem np. radiofrekwencja mikroigłowa z osoczem bogatopłytkowym
  • mikronakłuwanie z wykorzystaniem egzosomów
  • masaż podciśnieniowy endermolift na twarz i endermologia na ciało
  • oczyszczanie wodorowe
  • peelingi okolic intymnych

Jako położna rekomenduje Pacjentkom i Pacjentom zabiegi z zastosowaniem fotela do wspomagania leczenia nietrzymania moczu, które wykonuje za Pacjenta intensywny trening mięśni dna miednicy (Kegla).

Z pewnością docenisz ją za pozytywne nastawienie, sumienność i dbałość o szczegóły.

Niezastąpiona w pracy zespołowej. Za uśmiech i profesjonalizm chwalą ją wszyscy: pacjenci i współpracownicy. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych umiejętności. Pasjonują ją techniki regeneracyjne i przeciwdziałające starzeniu się skóry, a także wpływ mikrobioty jelitowej na jakość skóry.

Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama dwóch córek. Uwielbia podróże i dobre kino.