Urszula Konarzewska

Położna, kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Magister położnictwa z ukończoną specjalizacją w dziedzinie pielęgniarstwa. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunkach Kosmetologia nowoczesna i estetyczna, Dietetyka i planowanie żywienia oraz Holistyczna opieka. Posiada certyfikat uprawniający do wykonywania badań ultrasonograficznych w ginekologii. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów pielęgniarskich i kosmetologicznych.

W Viva Derm od kwietnia 2022 roku. Wykonuje zabiegi regeneracyjne na twarz i na ciało, pobiera materiał biologiczny do badań diagnostycznych oraz do wykonywania procedur zabiegowych tj. osocze bogatopłytkowe i fibryna bogatopłytkowa.

Asystuje przy zaawansowanych zabiegach z zakresu medycyny regeneracyjnej oraz ginekologii estetycznej.

Jej specjalnością są:

  •  zabiegi z wykorzystaniem technik łączonych np. radiofrekwencja mikroigłowa z osoczem bogatopłytkowym
  •  mikronakłuwanie z wykorzystaniem egzosomów
  •  masaż podciśnieniowy endermolift na twarz i endermologia na ciało
  •  oczyszczanie wodorowe
  •  medyczne peelingi także okolic intymnych

Jako położna rekomenduje Pacjentkom i Pacjentom zabiegi z zastosowaniem fotela do wspomagania leczenia nietrzymania moczu, który wykonuje za Pacjenta intensywny trening mięśni dna miednicy (Kegla).

Z pewnością docenisz ją za pozytywne nastawienie, sumienność i dbałość o szczegóły.

Niezastąpiona w pracy zespołowej. Za uśmiech i profesjonalizm chwalą ją wszyscy: pacjenci i współpracownicy. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych umiejętności. Pasjonują ją techniki regeneracyjne i przeciwdziałające starzeniu się skóry, a także wpływ mikrobioty jelitowej na jakość i kondycję skóry.

Prywatnie szczęśliwa mama dwóch córek. Uwielbia podróże i dobre kino.