Twoja pierwsza wizyta w klinice medycyny estetycznej.

Wykonaj pierwszy krok – odkryj swoje piękno. Odwiedź Instytut medycyny regeneracyjnej Viva Derm! Sprawdź, jak wygląda u nas pierwsza wizyta. Medycyna estetyczna Warszawa

Rozpocznij swoją podróż ku pięknu! Jak wygląda pierwsza wizyta w klinice medycyny estetycznej?

Kliniki medycyny estetycznej stają się coraz bardziej popularne wśród osób pragnących poprawić swój wygląd i poczuć się pewniej w swoim ciele. O ile możemy czuć się całkiem pewnie na etapie wstępnego zbierania informacji i rozeznawania się w temacie – myśl o pierwszej wizycie i spotkaniem ze specjalistą może napawać niepewnością, a nawet budzić pewne obawy. Czy sobie poradzę? Jak to wygląda? Jakie pytania mogą paść?

Jeśli zmagasz się z podobnymi wątpliwościami – ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Nie martw się, poprowadzimy Cię krok po kroku i podpowiemy, czego możesz się spodziewać i jak wygląda pierwsza wizyta, a medycyna estetyczna nie będzie budziła już żadnych wątpliwości! Zapraszamy do lektury.

Zapraszamy Cię do naszego świata: pierwsze kroki

W wyniku poszukiwań trafiłaś na ofertę Instytutu Viva Derm. Co dalej? Pierwszym działaniem, które zainicjuje nasze spotkanie, będzie oczywiście podjęcie kontaktu z nami. Możesz to zrobić np. wypełniając nasz prosty formularz dostępny na naszej stronie. Nie zasypujemy Cię pytaniami już na samym starcie, co ułatwia i przyspiesza dotarcie do nas i odbycia bezpośredniej rozmowy. Jeśli wolisz, możesz ten krok pominąć i skontaktować się z nami telefonicznie bądź osobiście – tak, jak będzie Ci najwygodniej. Doradczyni pacjenta w kontakcie osobistym podpowie, do którego specjalisty umówić się na wizytę z danym problemem.

Niezależnie od tego, który sposób wybrałaś – wszystkie drogi prowadzą do Viva Derm. Zaprosimy Cię na konsultację do naszego gabinetu.

Konsultacja przed zabiegiem

Zależy nam przede wszystkim na Twojej wygodzie i jak najlepszym samopoczuciu, dlatego już podczas pierwszej konsultacji troskliwie się Tobą zaopiekujemy. Na wstępie poprosimy o kilka ważnych informacji o Tobie, w tym dane personalne i kontaktowe.

Kolejny etap rozmowy zależy od tego, czy przyszłaś do nas z konkretnym planem i wybranym zabiegiem, czy też potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji.

Jeżeli nie wiesz, na jaki zabieg mogłabyś się zdecydować, z ogromną przyjemnością wysłuchamy Twoich potrzeb. Opowiedz nam o efektach, na jakich Ci zależy najbardziej, a my podpowiemy, który zabieg przybliży Cię do tego celu.

Gdy decyzja o konkretnym zabiegu została podjęta – spośród naszego zespołu specjalistów wybierzemy jednego, który poprowadzi Cię dalej drogą ku spełnieniu marzeń o pięknym wyglądzie i samopoczuciu.

Opracowanie indywidualnego planu zabiegowego

Kolejnym krokiem jest ustalenie planu działań, które w jak największym stopniu stanowić będą odpowiedzi na Twoje potrzeby i oczekiwania. W zależności od wybranego zabiegu, na tym etapie przeprowadzimy wstępną analizę np. stanu Twojej skóry, by dopasować najlepsze preparaty lub metody.

Każdy krok będzie z Tobą na bieżąco konsultowany i zawsze zapytamy Cię o zdanie. Chcemy, abyś ze wszystkich aspektów naszej pracy była zadowolona!

Kiedy już wybierzemy odpowiednie zabiegi z naszej oferty – wyjaśnimy Ci szczegółowo ich przebieg. Opowiemy, w jaki sposób się do nich przygotować, na czym polegają, jakie metody znieczulenia stosujemy, po jakim czasie zauważysz pierwsze efekty itd.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – to idealny moment, aby je zadać. Warto przygotować je sobie odpowiednio wcześniej, aby mieć pewność, że nasz specjalista rozwieje wszystkie Twoje potencjalne wątpliwości.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty w klinice medycyny estetycznej?

Do pierwszej wizyty w klinice medycyny estetycznej w zasadzie nie musisz się specjalnie przygotowywać. Jeśli jednak zależy Ci na tym, aby uzyskać jak najlepszy efekt – warto w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, jaki cel chcesz zrealizować. Czy to marzenie o pełniejszych ustach, czy poprawa wyglądu cery… a może nie masz żadnego konkretnego planu na siebie?

Cóż, czasem warto zdać się na wiedzę i doświadczenie specjalistów – jeśli się na to zdecydujesz, nie musisz rozpisywać listy pytań, które będziesz chciała zadać ekspertowi w czasie wstępnej konsultacji. Warto jednak zapisać sobie na kartce kilka najważniejszych dla siebie kwestii, które mogą Ci umknąć np. pod wpływem emocji.

Jeśli zabieg, który chcesz wykonać, wiąże się z określonym czasem rekonwalescencji, zabierz ze sobą swój terminarz, aby wybrać najbardziej dogodny dzień. Co jeszcze? Przyda się dobry humor i uśmiech – ale o to zadbamy już na miejscu. Zatroszczymy się o Twoje doskonałe samopoczucie!  – zaprasza Mariola Wolniak , kosmetolog.

Spotkajmy się w Viva Derm!

Nasz Instytut cieszy się zaufaniem, jakim obdarzają nas zadowoleni pacjenci. To dzięki nim z radością pełnimy naszą misję czynienia świata piękniejszym. Wydobywamy naturalne piękno, dbając przy tym o zdrowie każdej osoby, która do nas przychodzi. Realizujemy usługi w różnych obszarach, takich jak:

Każdy spośród naszych pacjentów jest wyjątkowy, każdy ma inne potrzeby, oczekiwania i wymagania. Doskonale o tym wiemy, dlatego zawsze wykazujemy się indywidualnym podejściem. Tworzymy plany zabiegowe w taki sposób, aby uzyskać nasz wspólny cel – Twoje zadowolenie to dla nas największa nagroda.

Sprawdź już dziś – skontaktuj się z nami, przyjdź na pierwszą konsultację i dowiedz się, jak możemy spełnić Twoje życzenie. Piękna i zregenerowana skóra – tylko z Viva Derm!

Bibliografia

  1. Mehta, T., & Van Der Aa, J. (2019). Encouraging natural enhancement in aesthetic medicine. Journal of Aesthetic Nursing, 8(2), 72-78
  1. Prendergast, P. M., & Shiffman, M. A. (Eds.). (2011). Aesthetic medicine: art and techniques. Springer Science & Business Media
  1. McKeown, D. J. (2021). Impact of minimally invasive aesthetic procedures on the psychological and social dimensions of health. Plastic and Reconstructive Surgery Global Open, 9(4)
  1. Boon Harold Tan, K. (2007). Aesthetic medicine: a health regulator’s perspective. Clinical Governance: An International Journal, 12(1), 13-25

Przejdź na stronę główną bloga

Niestety, w tej kategorii nie ma więcej wpisów, wróć póżniej, bądź sprawdź inne wpisy na blogu.